۳۱ اسد ۱۳۹۵
  • دسته: x تیتر یک
  • ۳۱ اسد ۱۳۹۵

حوثی‌ها بر سعودی‌ها در جنگ یمن پیشی گرفتند

جمهوری فریاد: تویتر باز مشهورعربستانی «مجتهد» گفت: حوثی ها و علی عبدالله صالح رئیس جمهوری سابق یمن در جنگ اخیر با عربستان از نظر نظامی، سیاسی و اطلاعاتی پیروز شدند و ما به فرماندهی محمد بن سلمان از نظر نظامی، سیاسی و اطلاعاتی شکست خوردیم.
“مجتهد” با انتشار چند پست نوشت: متأسفانه حوثی ها و علی عبدالله صالح در جنگ از نظر نظامی، سیاسی و اطلاعاتی پیروز شده اند و ما به فرماندهی محمد بن سلمان از نظر نظامی، سیاسی و اطلاعاتی شکست خوردیم.
وی افزود: موضوع فقط تردید نیست. بلکه امارات قطعا در ترورها دست دارد و این امر تقریبا علنی است. عربستان ازاعلام صریح این موضوع خودداری می کند تا مبادا این موضوع به عنوان یکی از نتایج عملیات “طوفان قاطعیت” اعلام شود.
این کاربر عربستانی با اشاره به پرداخت حقوق یک ماه به عنوان پاداش به نیروهای مستقر در مرزهای جنوبی این کشور و عوامل حاضر در عملیات علیه یمن گفت: این پاداش، نیز چنین است و با وجود بی ارزش بودن، دلیل دیگری مبنی بر تأثیرگذاری تویتر است که صفحات آن مملو از مقایسه اوضاع نیروها با وضعیت رفاه زدگان در طنجه است.
وی افزود: یکی از نشانه های تأثیرگذاری تویتر آن است که محمد بن سلمان مجبور شد تحت فشار افکار عمومی پدرش (ملک سلمان) را دو هفته قبل از زمان مقرر از طنجه در مغرب به عربستان بازگرداند. بنابراین فعالیتتان را بی تأثیر ندانید.
اشاره مجتهد به ماجرای طنجه مربوط به سفر طولانی‌مدت و بسیار پرهزینه سلمان بن عبدالعزیز پادشاه سعودی به مراکش برای گذراندن تفریحات و بنا به گزارش برخی رسانه‌ها برای برگزاری جشن عروسی یکی از پسرانش است که از روز پنجشنبه ۱۴ جولای (۲۴ تیرماه امسال ) آغاز شد.

برچسب ها

در همین رابطه بخوانید

بدون دیدگاه