• دسته: x تیتر یک
  • ۷ اسد ۱۳۹۵

وزارت دفاع مصم به قلع و قعم مخالفین مسلح خوب و بد شد

 جمهوری فریاد: وزارت دفاع می‌گوید که نیروهای امنیتی کشور تروریستان خوب و بد را نمی‌شناسند و علیه تمام گروه‌های تروریستی، بلاتفکیک مبارزه می‌کنند.
این وزارت در بیانیه‌ای گفته که تروریستان قوم، قبیله و کشور ندارند و هدف تمام آنان ایجاد ترس و وحشت در میان توده‌های مردم است. این وزارت می‌افزاید: «نیروهای ملی دفاعی و امنیتی افغانستان تروریستان خوب و بد را نمی‌شناسد و علیه تمام گروه‌های تروریستی اعم از طالبان، القاعده، داعش، لشکر طیبه، جنگجویان آسیای میانه، ایغور‌ها و دیگر گروه‌های خُرد و بزرگ می‌رزمند و برای دفاع از منافع علیای کشور برای هرنوع ایثار و فداکاری حاضراند.»
به گفته وزارت دفاع، تاکتیک‌های جنگی تمام گروه‌هایی که در برابر نیرو‌های امنیتی افغانستان می‌جنگند، تروریستی است و قربانیان اصلی آنان را مردم بی‌گناه تشکیل می‌دهد. این وزارت گفته است: «سربریدن‌ها، حمله‌های انتحاری در بین مردم، ماین‌های کنار جاده، اختطاف، سوختاندن مکاتب، مانع‌شدن از اجرای پروژه‌های انکشافی و عامه‌المنفعه تماما اعمال تروریستی و جرمی می‌باشد که از جانب تمام گروه‌های تروریستی به منصه اجرا گذاشته می‌شود.»
وزارت دفاع در عین حال از تروریستانی که به گفته این وزارت خود را افغان و فرزندان افغانستان می‌خوانند، خواسته است تا هر نوع تماس با گروه‌های تروریستی را خاتمه داده و از اعمال خشونت‌آمیز علیه مردم خودداری کنند.

برچسب ها

در همین رابطه بخوانید

بدون دیدگاه